BTV Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1980 yılında kurulan bir aile şirketi olup aynı yıl Barkal - ADANA’ daki atölyesinde üretim faaliyetlerine başlamıştır. İlk 5 yılında ağırlıklı olarak tiner ve mobilya boyaları üretimi ve satışı ile faaliyetlerini sürdüren şirketimiz 1985 yılında sanayi boyaları üretimine ilk adımını atarak İncirlik tesislerine taşınmıştır. 1992 yılında ürün yelpazesine oto tamir grubunu da ekleyerek boya, tiner, vernik ve kaplama malzemeleri üretim, satış ve teknik servis hizmetlerini 2000 yılına kadar bu tesiste sürdüren BTV Kimya; bu tarihten itibaren ülke sanayisinde önemli bir yer tutan ve Adana sanayisinin kalbi durumundaki Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde, 5000 m² açık alan içerisinde 2500 m²’lik kapalı alana sahip işletmesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Hizmet payımızın önemli bir kısmını geniş ürün yelpazesindeki boya türleri oluşturmuş olup, bu yelpazeyi BTV, BAHAR ve DESEN markaları altında kalitelerine göre gruplandırma yoluna giderek piyasanın sektörden beklediği alternatifli üretim - fiyat yolunu seçmekteyiz. Ayrıca tiner, vernik ve oto kaplama malzemeleri üretiminde de söz sahibi olabilecek kalite ve seviyedeki hizmet anlayışımızla siz müşterilerimizin talep ve beklentilerine en etkin çözümü sunmaktayız. Sattığımız bütün ürünlerde dikkat ettiğimiz en önemli unsur olan fiyat - performans kıyaslamasıyla; piyasaya, en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Ve bunun sorumluluğu altında araştırmacılığa önem veren ve kalitenin sürekli bir proses haline getirildiği çalışmalarımızı ilke ve prensiplerinden ödün vermeden her zamanki bilinç ve ciddiyet anlayışı içinde sürdürmekteyiz.
Şirketimiz kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde boya sektöründeki faaliyetlerini kalite, güvenilirlik ve devamlılık anlayışlarını ilke edinerek sürdürmüştür. Bu anlayış içerisinde her koşulda işletme saygınlığını korumayı ve müşteri memnuniyetini esas kılan misyonumuz doğrultusunda, müşteri beklentilerini aşan bir hizmet kalitesine ulaşmayı ve bu hizmet kalitesini de sürekli geliştirmeyi amaçlıyoruz.
Firmamızda bulunan geniş ürün yelpazesi ve bunlar için hazırlanmış teknik desteklerden web sitemizin ürünler kısmına bakarak bilgi edinebilirsiniz. AR-GE Laboratuar' ımızın çeşitli test ve analizlerle hazırlamış olduğu bu teknik desteklerle ürünlerimiz hakkında size yardımcı olacak bilgileri vermekte ve bunları nasıl kullanacağınızı göstermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgiyi firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.


Copyright © 2009, BTV Kimya A.Ş.